600 Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.PIELĘGNACJA CIAŁA

Prysznic, mycie rąk – to proste zabiegi służące nie tylko oczyszczeniu skóry. Kąpiel to również odpowiedni czas, by o skórę zadbać – nawilżyć, odżywić, nadać jej delikatnej nuty zapachowej. To także moment relaksu przed lub po trudnym dniu, zebrania myśli i regeneracji sił. A silny uścisk zadbaną dłonią świadczy o tym, że podający ją jest osobą zdecydowaną, dobrze znającą swoją prawdziwą wartość.

NO. 606
ODŚWIEŻAJĄCY SZAMPON DO WŁOSÓW I CIAŁA

Odświeżający szampon do włosów i ciała z nutami zapachowymi mięty, imbiru i kardamonu. Wyjątkowy, wszechstronny i uniwersalny produkt, o zbalansowanym działaniu oczyszczającym dla włosów i ciała. Odżywia włosy i ciało nadając im lekkiego uczucia świeżości.

ODŚWIEŻAJĄCY SZAMPON DO WŁOSÓW I CIAŁA

Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.SKŁAD

Mieszanka oczyszczających składników aktywnych, zbalansowane połączenie środków powierzchniowo czynnych, które są świetną alternatywą dla SLS/SLES, o wydajnym działaniu oczyszczającym do włosów i ciała, zapobiegające jakimkolwiek podrażnieniom.

Kompleks z wodorostów, specjalna mieszanka 5 ekstraktów z roślin morskich, o działaniu ochronnym, odżywiającym i nawilżającym dla skóry.

Sok z aloesu, regenerujący, kojący i odżywiający dla skóry.

Kompleks roślinny, mieszanka 10 ekstraktów z roślin o wielopoziomowym działaniu na włókno włosa i skórę.

Mentol odświeża, koi i nadaje zapach.

Gliceryna, środek utrzymujący wilgoć i odpowiedni poziom nawilżenia skóry i włosów.

Pro-Witamina, regeneruje, koi i odżywia skórę i włosy.

Pochodna witaminy E, antyoksydant działający przeciwrodnikowo.Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Sposób użycia:

Zaaplikuj na wilgotne włosy i ciało, spień, a następnie spłucz. W razie potrzeby powtórz czynność.Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Pojemność:

250 ml