500 Kosmetyk do włosów, brody, wąsów. DO BRODY I WĄSÓW

Na przestrzeni wieków BRODA była symbolem godności, komunikacji, elegancji, czasami świadczyła o cechach intelektualnych i arystokratycznych posiadacza, innym razem była przejawem snobizmu. Od setek lat broda nie jest już synonimem "dzikiego człowieka". Wielokrotnie stawała się symbolem indywidualizmu mężczyzny o silnej osobowości. Obecnie możesz ją nosić długą lub krótką - to bez znaczenia, istotne jednak jest, by nigdy nie była zaniedbana, czy przypadkowa. A "nieuporządkowany" styl zawsze musi być “zadbanie nieuporządkowany". Konieczna jest regularna pielęgnacja brody, aby mogła utrzymywać świeży, atrakcyjny wygląd. Barber ponownie staje się jednym z najlepszych przyjaciół mężczyzny.

NO. 505
ODŻYWCZY OLEJEK DO BRODY

Odżywczy olejek do brody. Odżywia, nadaje kontrolę nad zarostem i połysk, dodatkowo sprawiając że broda zyskuje niepowtarzalny zapach. Łatwo się wchłania, chroni integralność brody. Zalecany do rozczesywania i zmiękczania brody. Zawsze nakładaj przed rozczesywaniem, szczególnie na średniej i długiej brodzie, aby uniknąć pęknięcia włosów.
.GINGER & CARDAMOM.
.MYSTERIOUS VANILLA.
.LEATHER & WOOD.

ODŻYWCZY OLEJEK DO BRODY

Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.SKŁAD

Olej z pestek moreli , zmiękczający, odżywiający i kondycjonujący
Olejek jojoba , emolient, odżywczy i pielęgnujący
Olejek z kwiatów rącznika , odżywczy, wzmacniający i polerujący
Olej słonecznikowy , zmiękczający, odżywczy i ochronny. Bogaty w minerały, witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe i kwas oleinowy; ochronny i przeciwutleniacz ze względu na zawartość witaminy E
Witamina E , przeciwutleniacz i środek przeciwrodnikowy


Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Sposób użycia:

Nałóż kilka kropli na dłonie, wmasuj w brodę i wąsy we wszystkich kierunkach. Wyczesz dobrze poprawiając rozprowadzenie produktu. Powtórz aplikację w razie potrzeby.Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Pojemność:

30 ml