400 Kosmetyk do włosów, brody, wąsów. KOSMETYKI DO GOLENIA

Golenie to bardzo osobisty aspekt w życiu każdego mężczyzny, dlatego też DEPOT stworzył szereg produktów odpowiadających wszystkim Twoim potrzebom w trakcie poszczególnych etapów tego procesu. Od płynów przed goleniem i po goleniu, poprzez żele nawilżające lub zmiękczające, aż po unikatowe, wyspecjalizowane kosmetyki, które przekształcą golenie w nadzwyczajny, ekskluzywny rytuał i ucztę dla zmysłów.

NO. 409
KAMIEŃ AŁUNU PO GOLENIU

Kamień ałunu po goleniu. Ałun lub ałun potasu jest kompozycją soli glinu i potasu oraz kwasu siarkowego, która w temperaturze pokojowej występuje w postaci bezbarwnej substancji stałej, całkowicie naturalnej i bez zapachu. To doskonały kosmetyk do stosowania po goleniu, jak choćby do tamowania drobnych krwawień z ranek po zacięciach, dzięki jego właściwościom ściągającym i hemostatycznym. Ten naturalny minerał jest również stosowany jako kosmetyk hipoalergiczny.

KAMIEŃ AŁUNU PO GOLENIU

Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.SKŁAD

Ałun potasowy, występujący w przyrodzie minerał o działaniu ściągającym.


Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Sposób użycia:

zwilż skórę zimną wodą i delikatnie pocieraj kamień ałunu po ogolonej powierzchni. Pozostaw na kilka sekund, a następnie lekko przemyj twarz ciepłą wodą. Dla zapewnienia najlepszej konserwacji kamienia ałunu, osusz go po użyciu.