400 Kosmetyk do włosów, brody, wąsów. KOSMETYKI DO GOLENIA

Golenie to bardzo osobisty aspekt w życiu każdego mężczyzny, dlatego też DEPOT stworzył szereg produktów odpowiadających wszystkim Twoim potrzebom w trakcie poszczególnych etapów tego procesu. Od płynów przed goleniem i po goleniu, poprzez żele nawilżające lub zmiękczające, aż po unikatowe, wyspecjalizowane kosmetyki, które przekształcą golenie w nadzwyczajny, ekskluzywny rytuał i ucztę dla zmysłów.

NO. 403
OLEJEK PRZED GOLENIEM / ZMIĘKCZAJĄCY BRODĘ

Olejek do stosowania przed goleniem lub zmiękczający brodę. Wszechstronny produkt składający się z kompozycji olejków roślinnych wysokiej jakości. Może być stosowany jako produkt przed goleniem, aby zmiękczyć skórę i brodę lub jako środek zmiękczający, zapewniający łatwe formowanie brody. Używany jako olejek do kształtowania brody nadaje połysk bez efektu przetłuszczenia. Co więcej, eliminuje nieprzyjemny zapach potu i pożywienia. Szybko się wchłania i sprzyja wydłużeniu brody, dzięki właściwościom zmiękczającym i restrukturyzującym.

OLEJEK PRZED GOLENIEM / ZMIĘKCZAJĄCY BRODĘ

Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.SKŁAD

Olej z moreli o działaniu zmiękczającym i odżywczym.
Jojoba oil o działaniu zmiękczającym i odżywczym.
Słodki olej migdałowy: zmiękcza, nawilża i odżywia skórę.
Witamina E: przeciwutleniacz o właściwościach antyoksydacyjnych.


Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Sposób użycia:

nałóż kilka kropli na twarz przed rozpoczęciem czynności golenia, aby nawilżyć i zmiękczyć zarost i zapobiec podrażnieniom, a następnie użyj pożądanego kosmetyku do golenia. W celu zmiękczenia brody i wąsów: nanieś na dłonie kilka kropli olejku, wmasuj je w brodę i wąsy we wszystkich kierunkach, aby zapewnić właściwe odżywienie, kontrolę oraz połysk.