300 Kosmetyk do włosów, brody, wąsów. STYLIZACJA WŁOSÓW

Aby nadać odpowiednią STYLIZACJĘ każdemu rodzajowi włosów i zapewnić jej utrzymanie, konieczne jest stosowanie właściwego produktu. Kształty można uzyskać w wyjątkowo prosty i trwały sposób dbając o włókno włosa dzięki czynnym składnikom ochronnym. Odpowiednio ukształtowana, zadbana fryzura stanowi idealne dopełnienie naszego wizerunku. Wygląd i prezencja muszą być niezwykle męskie.

NO. 308
ŻEL ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ

Żel zwiększający objętość, o średnim utrwaleniu. Dodaje połysku, ułatwia uniesienie włosów i stworzenie różnych stylizacji. Stworzony na bazie żywic świetnie utrwalających fryzurę. Nie pozostawia osadu na włosach. Nawilża, odżywia i chroni włosy przed promieniami słonecznymi.

ŻEL ZWIĘKSZAJĄCY OBJĘTOŚĆ

Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.SKŁAD

Polimery utrwalające, tworzące film ochronny i utrwalający.

Kompleks roślinny, mieszanka 10 ekstraktów roślinnych o wielopoziomowym działaniu na włosy.

Gliceryna, środek utrzymujący wilgoć, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia włosów, pozostawiając je miękkimi, elastycznymi i łatwymi w układaniu.

Olej ze słonecznika, środek nawilżający, odżywiający i ochronny. Bogaty w minerały, witaminy, kwasy tłuszczowe i niefiltrowane tłuszcze, omega 3 i omega 6; działający ochronnie i antyoksydacyjnie dzięki zastosowaniu witaminy E.

Sok z aloesu, o działaniu odżywczym i nawilżającym.

Sorbitol, substancja utrzymująca wilgoć i podtrzymująca nawilżenie włosów.

Filtry UV, chronią włosy przed szkodliwym działaniem promieni słoneczncyh i odwodnieniem.


Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Sposób użycia:

Rozprowadź na wilgotnych lub suchych włosach. Wystylizuj włosy zgodnie z potrzebami.