300 Kosmetyk do włosów, brody, wąsów. STYLIZACJA WŁOSÓW

Aby nadać odpowiednią STYLIZACJĘ każdemu rodzajowi włosów i zapewnić jej utrzymanie, konieczne jest stosowanie właściwego produktu. Kształty można uzyskać w wyjątkowo prosty i trwały sposób dbając o włókno włosa dzięki czynnym składnikom ochronnym. Odpowiednio ukształtowana, zadbana fryzura stanowi idealne dopełnienie naszego wizerunku. Wygląd i prezencja muszą być niezwykle męskie.

NO. 307
ŻEL KAMUFLUJĄCY

Czarny żel dający delikatny i tymczasowy efekt pokrycia. Umożliwia dyskretne zakrycie siwych włosów czarnym pigmentem. Zapewnia również objętość i średnie utrzymanie fryzury.

ŻEL KAMUFLUJĄCY

Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.SKŁAD

Kompleks roślinny, mieszanka 10 ekstraktów roślinnych o wielopoziomowym działaniu na włosy.

Ekstrakt z liści czarnej herbaty, naturalny środek zatrzymujący wilgoć we włosie i antyoksydant.

Olej ze słonecznika, środek nawilżający, odżywiający i ochronny. Bogaty w minerały, witaminy, kwasy tłuszczowe i niefiltrowane tłuszcze, omega 3 i omega 6; działający ochronnie i antyoksydacyjnie dzięki zastosowaniu witaminy E.

Gliceryna, środek utrzymujący wilgoć, przywraca odpowiedni poziom nawilżenia włosów, pozostawiając je miękkimi, elastycznymi i łatwymi w układaniu.

Witamina E, o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwrodnikowym.


Kosmetyk do włosów, brody, wąsów.Sposób użycia:

Rozprowadź równomiernie na czyste, wilgotne lub suche włosy i stylizuj zgodnie z potrzebami. Łatwo usuwa się z rąk i włosów poprzez oczyszczanie. Unikać kontaktu ze skórą i ubraniem.